MR Led Flashlight with powerbank

MR Led Flashlight with powerbank

MR Mouse pad, black

MR Mouse pad, black

MR External HDD 1TB, 3.0 Silver

MR External HDD 1TB, 3.0 Silver

MR Led Flashlight with powerbank

Çmimi i rregullt 16,75 € Çmimi special 12,35 €
SKU
MR059

Dritat LED flash MediaRange janë ideale për aplikime të jashtme dhe të brendshme. Drita e fuqishme e bardhë LED vjen me një fluks ndriçues prej 250lm dhe ndriçon edhe vendet më të errëta deri në 5 orë. Bateria e integruar ju lejon të karikoni smartphone-in tuaj ose çdo pajisje tjetër celular ndërsa jeni në lëvizje.


Dritë dore LED me bateri litium-jon të integruar të rikarikueshme

Kapaciteti: 1.800mAh | 3.7V | 6.66Wh

Ciklet e karikimit:> 500

Prodhimi i dritës: 10W LED (nuk zëvendësohet)

Ngjyra e ndritshme: e bardhë

Fluksi i dritës: 250

Jetëgjatësia LED: më shumë se 10.000 orë

Koha e ndriçimit: deri në 5 orë nga niveli më i ulët i ndriçimit

Fuqia e hyrjes: DC 5V - 1.0A

Fuqia e daljes Porti i karikimit USB: DC 5V - 1.0A maks.

Me tregues LED

Strehim alumini kompakt dhe elegant

Pesha: 170g

Madhësia: 143 x 28 x 38 mm

Përfshihet kabllo mikro USB e karikimit

Ngjyra: e zezë