MR External HDD 1TB, 3.0 Silver

MR External HDD 1TB, 3.0 Silver

MR Led Flashlight with powerbank

MR Led Flashlight with powerbank

MR Internal SSD 240GB

MR Internal SSD 240GB

MR External HDD 1TB, 3.0 Silver

Çmimi i rregullt 75,60 € Çmimi special 59,00 €
SKU
MR060

Disqet e jashtëm MediaRange sigurojnë cilësi dhe besueshmëri. HDD-të tona të jashtme janë perfekte për arkivimin dhe shkëmbimin e shpejtë të të dhënave. Lidhja USB 3.0 kërkon një port të vetëm USB në kompjuterin tuaj dhe ju lejon të përdorni dhe të redaktoni të dhënat tuaja në mënyrë të sigurt dhe të përshtatshme - në çdo kohë, kudo. Mbështjellësi prej alumini kompakt dhe me cilësi të lartë është i lehtë për tu mbajtur dhe duke siguruar që të dhënat tuaja të jenë gjithmonë të gatshme.


Kapaciteti : 1TB * (1.000 GB)

Lloji HDD: 2.5 "(6.35cm), 5.400 rpm, me 8 MB Cache

Formati i sistemit të skedarëve NTFS

Ndërfaqja: USB 3.0 (e përputhshme prapa)

Shkalla e transferimit të të dhënave: deri në 5 Gbit / s **

Ngjyra: argjend

Strehim alumini me cilësi të lartë

Jetë e gjatë arkivore

Përputhshmëri e shkëlqyeshme me të gjitha sistemet operative aktuale

Furnizimi me energji elektrike: përmes kabllos USB 3.0; nuk kërkohet furnizim i jashtëm me energji elektrike

Përfshirë kabllo e të dhënave USB 3.0

Përmasat: 122.8 x 76.2 x 13.2 mm

Pesha: afërsisht 175g