MR Wireless presenter with laser

MR Wireless presenter with laser

MR USB Flash 16GB 3/1

MR USB Flash 16GB 3/1

MR Led Flashlight with powerbank

MR Led Flashlight with powerbank

MR Wireless presenter with laser

Çmimi i rregullt 17,40 € Çmimi special 15,50 €
SKU
MR058

Prezantuesi Wireless MediaRange me tregues të kuq lazer dhe butona navigimi janë perfekte për leksione dhe prezantime profesionale në zyrë, shkolla ose auditorë. Prezantuesi kompakt dhe elegant mund të lidhet përmes USB (Plug & Play) në kompjuterin tuaj dhe ju lejon të lëvizni deri në 15m nëpër dhomë.


Lidhja: USB 2.0 Nano dongle 2.4 GHz me distancë transmetuese deri në 15m

Vlerësimi USB Nano dongle: DC 5V;

Prezantues wireless i vlerësimit: 1.5V - 30mA; Kërkohet bateri 1x Micro 1.5V AAA; nuk përfshihen në dorëzim

Lazeri: Produkti lazer i klasit 2

Gjatësia e valës: 650nm (lazeri i kuq)

Diapazoni i frekuencës; Zhvendosja e frekuencës: 2407 MHz, 2433 MHz, 2463 MHz;

Ngjyra: e zezë

Përmasat: 138 x 18 x 15 mm

Pesha: 35g g (pa bateri)