MR Internal SSD 240GB

MR Internal SSD 240GB

MR External HDD 1TB, 3.0 Silver

MR External HDD 1TB, 3.0 Silver

MR Internal SSD 240GB

Çmimi i rregullt 49,70 € Çmimi special 33,50 €
SKU
MR063

Pajisjet e MediaRange njihen për cilësinë dhe besueshmërinë e tyre jashtëzakonisht të mirë. Disqet e brendshme janë ideale për të rritur në mënyrë të konsiderueshme performancën e kompjuterëve dhe laptopëve tuaj të bazuar në hard drive.


Kapaciteti: 240 GB

Ndërfaqja: SATA Rev. 3.0 (6Gb / s), e pajtueshme me SATA Rev. 2.0 (3Gb / s)

Teknologji flash: TLC Nand - Triple Level Cell

Faktori i formës: 2.5 inç

Shpejtësia e leximit: deri në 500 MB / s *

Shpejtësia e shkrimit: deri në 450 MB / s *

Totali i bajteve të shkruara (TBW): 100 TB

Ngjyra: e zezë

Teknologjia e fundit e flash NAND

Kontrollues me performancë të lartë

Konsumi minimal i energjisë

Operacion pa zë

Rezistente ndaj goditjeve

Përmasat (përafërsisht): 100x × 69.9mm × 7mm

Pesha neto (përafërsisht): 50g