MR Compact wireless Speaker

MR Compact wireless Speaker

MR USB flash 128GB

MR USB flash 128GB

MR MicroSD with SD Adapter 128GB

MR MicroSD with SD Adapter 128GB

MR Compact wireless Speaker

Çmimi i rregullt 12,10 € Çmimi special 9,80 €
SKU
MR045

Dëgjuse Bluetooth MediaRange janë shoqëruesi juaj ideal për ekskursione ose festime në natyrë. Dëgjueset me një dizajn të fuqishëm dhe elegant mund të lidhen shpejt dhe lehtë me smartphone ose PC tuaj tablet përmes Bluetooth dhe, falë baterive të fuqishme, ofrojnë orë argëtimi muzikor. Një vend i caktuar shtesë për kartat mikro SD dhe marrësi i integruar i radios sigurojnë një larmi shtesë muzikore. Falë mikrofonit të integruar, mund të përdoren gjithashtu si një pajisje pa duar. Paneli i kontrollit me 4 butona mundëson kontroll dhe muzikë të rehatshme të muzikës përmes listës suaj të dëgjimit.


Përmasat: afërsisht 71 x 42 mm

Pesha: afërsisht 160g

Përfshirë Kabllo karikimi USB në Mikro USB

Ngjyra: e zezë.