MR USB flash with micro usb adap. 32GB

MR USB flash with micro usb adap. 32GB

MR USB flash with micro usb adap. 16GB

MR USB flash with micro usb adap. 16GB

meanIT Tablet K7 Kids 7''

meanIT Tablet K7 Kids 7''

MR USB flash with micro usb adap. 32GB

Çmimi i rregullt 9,50 € Çmimi special 7,65 €
SKU
OCU408

USB flash nga brendi MediaRange ofrojnë cilësi dhe besueshmëri. USB-të janë perfekte për arkivimin e shpejtë dhe shkëmbimin e të dhënave. Lidhja USB ju lejon të përdorni të dhënat tuaja në mënyrë të sigurt dhe të përshtatshme në çdo kohë dhe kudo. Një lidhje shtesë Micro USB për smartphone dhe tabletin tuaj ju lejon një transferim të lehtë dhe të shpejtë të të dhënave midis kompjuterit tuaj dhe pajisjeve mobile.


Kapaciteti: 32 GB

Ndërfaqja: USB 2.0 dhe Micro USB

Shpejtësia e leximit: 13-17 MB / s

Shpejtësia e shkrimit: 5-7 MB / s

Mënyrë e shpejtë dhe e thjeshtë për të transferuar faljet tuaj midis pajisjeve mobile

Transferoni faljet tuaj shpejt dhe lehtë nga kompjuteri juaj në smartphone ose tabletë

Mund të përdoret gjithashtu si flash drive standard USB

Ngjyra: e zezë / argjend

Jetë e gjatë arkivore

Përshtatet në Android 4.0 (ose më i lartë)

Përputhshmëri e shkëlqyeshme me të gjitha sistemet operative aktuale
Madhësia (përafërsisht): 41 x 17 x 8 mm

Pesha neto (përafërsisht): 6g