MR USB 32GB with Apple Lighting

MR USB 32GB with Apple Lighting

MR USB flash 128GB

MR USB flash 128GB

MR Compact Led with LCD Display

MR Compact Led with LCD Display

MR USB 32GB with Apple Lighting

Çmimi i rregullt 34,15 € Çmimi special 26,10 €
SKU
MR047

USB flash MediaRange ofron cilësi dhe besueshmëri. USB-të tona janë perfekte për arkivimin e shpejtë dhe shkëmbimin e të dhënave. Lidhja USB ju lejon të përdorni të dhënat tuaja në mënyrë të sigurt dhe të përshtatshme në çdo kohë dhe kudo.


Kapaciteti: 32 GB

Ndërfaqja: USB 3.0 dhe Apple 8-pin Lightning plug

Shpejtësia e leximit: deri në 90 MB / s

Shpejtësia e shkrimit: deri në 25 MB / s

Transferim i shpejtë dhe i lehtë i të dhënave midis pajisjeve Apple ose midis një kompjuteri dhe iPhone, iPod me iPad

Ngjyra: argjend

Mbësjtjellës metalik me cilësi të lartë

Jetë e gjatë arkivore

Çertifikuar Apple MFi

Për iPhone, iPad ose iPod me portë Rrufeje dhe iOS 8.0 ose më të lartë

Madhësia: 51.4 x 17.6 x 6.9 mm

Pesha neto: rreth. 10g.